POLSKIE FORUM NIEZALEŻNYCH

Forum przyjazne dla każdego

Ogłoszenie

Witaj wędrowcze! Zapraszamy do nas w nasze skromne progi gdzie przy ognisku z kuflem w ręku możesz porozmawiać z nami o wszystkim. Czekamy na Ciebie.

#1 2013-11-03 10:16:50

Jarzębina

User

Skąd: wlkp.
Zarejestrowany: 2013-11-03
Posty: 331

Cześć

Temat napisałam, a z resztą mam problem:). To może tak: mam ochotę pogadać, poczytać. W realu różnie z tym bywa, ponieważ ludzie się często spieszą, mijają. Być może mieliby sporo myśli, spostrzeżeń do wymiany, ale czasem ciężko się spotkać w pół drogi. Zatem naszła mnie ochota na forumowe pogaduchy.
Profil nie przyjmuje do wiadomości, nie wiedzieć czemu, że ma do czynienia z kobietą . Ponegocjuję z nim jeszcze. Trzydziestka na karku, dużo humoru w kieszeni. Witam wszystkich:)

Offline

 

#2 2013-11-03 10:24:14

 Anonimowy Internauta

Młodszy Konwersator

Skąd: to się wzięło i przylazło
Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 1537

Re: Cześć

Jarzębina napisał:

Temat napisałam, a z resztą mam problem:). To może tak: mam ochotę pogadać, poczytać. W realu różnie z tym bywa, ponieważ ludzie się często spieszą, mijają. Być może mieliby sporo myśli, spostrzeżeń do wymiany, ale czasem ciężko się spotkać w pół drogi. Zatem naszła mnie ochota na forumowe pogaduchy.
Profil nie przyjmuje do wiadomości, nie wiedzieć czemu, że ma do czynienia z kobietą . Ponegocjuję z nim jeszcze. Trzydziestka na karku, dużo humoru w kieszeni. Witam wszystkich:)

Witam Ciebie naprawdę serdecznie na naszym forum Rozgość się wygodnie i baw się razem z nami

A profil nie będzie na razie przyjmował do wiadomości kto ma jaka płeć bo skrypt takiego numera wywinął ze nie idzie tego rozwiązać.

Offline

 

#3 2013-11-03 11:15:50

Jarzębina

User

Skąd: wlkp.
Zarejestrowany: 2013-11-03
Posty: 331

Re: Cześć

Zibi napisał:

Witaj, fakt coś z tym profilem nie tak. Ale chyba Cie to nie zniechęci do pisania..

Bez obaw, choć przyznam, że troszkę trudno mi się poruszać na forum. Ale, pospaceruję i się przyzwyczaję:). Widzę sporo ciekawych tematów, zatem najpierw raczej poczytam.

Offline

 

#4 2013-11-03 12:01:43

 ReKa

Moderator

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2013-07-03
Posty: 2625

Re: Cześć

Witaj Na pewno będziesz się tutaj poruszać sprawnie zaraz po tym, gdy zapoznasz się z układem forum. Daj sobie trochę czasu i baw się dobrze


Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.

Offline

 

#5 2013-11-03 18:18:32

 witch

Moderator

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2013-06-28
Posty: 1485

Re: Cześć

Witaj Jarzębino


We wszystkim jest magia...

Offline

 

#6 2013-11-05 20:41:26

Ako

Nieśmiały

Zarejestrowany: 2013-10-17
Posty: 25

Re: Cześć

Ja również witam Cię serdecznie


Bardzo wierzę, że głupio jest bardzo wierzyć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oferty.pun.pl www.lsdclan.pun.pl www.polishbanditcrew.pun.pl www.zal.pun.pl www.plywanie.pun.pl